TESCOMA ULTIMA Sada nádobí 10 ks

Kód: 150976
Neohodnoceno
Značka: Tescoma
ZDARMAZDARMA
30686 tescoma ultima sada nadobi 10 ks
7 299 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Nádobí ULTIMA je aktuálně bezpochyby nejdokonalejším nádobím z nerezavějící oceli na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádobí ULTIMA je aktuálně bezpochyby nejdokonalejším nádobím z nerezavějící oceli na světě. Přináší totiž do kuchyní jedinečné plusy pro vaření, mimořádnou kvalitu a originální design současně. Pokud hledáte luxusní sadu nerez nádobí v perfektním provedení a s řadou funkčních vychytávek, je ULTIMA nejlepší volbou.

V desetidílné sadě najdete dva hrnce, dva kastroly a rendlík v nejčastěji používaných velikostech, tedy celkem pět praktických nádob opatřených unikátními sklo-nerezovými poklicemi:

  • hrnec 5,5 l, ø 22 cm
  • hrnec 3 l, ø 18 cm
  • kastrol 4 l, ø 22 cm
  • kastrol 2 l, ø 18 cm
  • rendlík 1,5 l, ø 16 cm

V čem je nádobí ULTIMA výjimečné?

Především novým, patentovaným systémem regulace páry a cezení a chytrým způsobem odkládání poklic během vaření.
Jak to funguje: Poklice můžete na nádoby umístit pomocí prohloubení v úchytech ve třech různých pracovních polohách a tak snadno volit či v průběhu vaření měnit tyto funkce:
rychlé dosažení varu a ohřívání s úsporou energie dosáhnete v poloze žádný otvor pro páru
vaření bez překypění a cezení drobně nakrájených surovin umožňuje poloha malý otvor pro páru
k cezení brambor, těstovin a pro intenzivní vaření bez překypění zvolte polohu velký otvor pro páru. Tyto tři pracovní polohy jsou na úchytech zřetelně označeny symboly. Pro cezení pak stačí palcem přitlačit poklici v odpovídající poloze a pozvolným překlopením pokrm zcedit, aniž by vám poklice sklouzla a došlo k opaření. Úchyty jsou navíc opatřeny otvory, do kterých lze poklice pohodlně odložit vždy, když chcete v průběhu vaření pokrm zamíchat nebo přidat ingredience. Díky konstrukci poklice a poloze, ve které je v rukojeti umístěna, přitom kondenzovaná pára stéká z poklice zpět do hrnců, takže vám neušpiní kuchyň.

 Jaké má nádobí ULTIMA další výhody?
Všechny nádoby mají třívrstvé sendvičové dno, které má vynikající termoakumulační vlastnosti. Nejen, že plynule předává teplo dovnitř nádoby bez výkyvů a po celé ploše dna, což usnadňuje vaření a zabraňuje připalování, ale také udržuje teplo i po odstavení od zdroje. Sporák tedy můžete vypnou s předstihem a šetřit energii.
Rukojeť rendlíku je uzpůsobena pro praktické odkládání vařeček a jiného kuchyňského nářadí - podobně jako při odkládání poklic proto nemusíte řešit, kam při vaření odložit znečištěné nástroje.
Další příjemnou vychytávkou je praktická odměřovací stupnice, kterou najdete na vnitřních stěnách hrnců, kastrolů i rendlíku ULTIMA - díky ní se při vaření obejdete bez odměrky, což vám ušetří čas i peníze.

A pokud vám obsah sady nebude stačit, můžete si ji kdykoliv doplnit řadou dalších hrnců, kastrolů a rendlíků mnoha velikostí z téže linie.

  • Použití: Vhodné na všechny typy sporáků včetně indukčních
  • Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, odolný plast, tvrzené sklo
  • Mytí v myčce: ano
  • Zapékání v troubě: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: